Он-лайн КОНСУЛЬТАЦИЯ

Подарочная Карта

 

Опрос
Знание астрологии - это...
 
Вход на СайтАстрология
Astronomija

Астрономия.Звездные ориентиры.

 
Astroloģija

Zodiaka zīmes

Tas neesmu es!!! Visi horoskopi melo?!

Ja Jūs neatpazīstat sevi Jums atbilstošajā Zodiaka zīmē, nebēdājieties un nedumpojaties, ka, lūk, visi horoskopi melo. Parasti par savu Zodiaka zīmi uzskata to, kurā atrodas Saule dzimšanas brīdi. Bez Saules ir vēl vismaz 11 planētas, kas var atrasties citās zīmēs. Tāpat arī avestas tradīcijā tiek ņemti vērā zināmi rādītāji, kas veido cilvēka raksturu. Arī svarīgs ir dzīves notikumu fons dzimšanas brīdī, kas tiek ņemts vērā izskatot horoskopu, kā arī ietekmē rakstura iezīmes un ārējās cilvēka izpausmes.

Tipisku Zodiaka zīmju pārstāvju, kuriem tiek rakstīti raksturojumi un kopīgās prognozes nav nemaz tik daudz – aptuveni 6-8%. Tomēr pamat rakstura iezīmes var novērot praktiski pie katra konkrētās zīmes pārstāvja.

Jāņem vērā, ka katrs cilvēks ir unikāls un neatkārtojams, viņam piemīt no dzimšanas tie talanti un potenciālās iespējas, kas nepieciešamas viņa dzīves uzdevuma izpildei. Tā kā, ja Jūs tiešām vēlaties kaut ko uzzināt par sevi, tad ir jēga vērsties pie cilvēka kas Jums to var pastāstīt – astrologa vai atnākt uz mūsu (vai kādu citu, pēc vēlēšanās) astroloģisko skolu un gremdēties interesantā zinātnes un mākslas salikuma pasaulē – Astroloģijas pasaulē!

Un vēl, atcerieties, ka mēs bieži vien atrodamies kādā ilūzijā attiecībā uz sevi un savām rakstura iezīmēm, saviem talantiem. Horoskops ir bezkaislīgs. Viņš parāda visu, bet pats galvenais, ka mēs varam un mums tas ir jādara – jāiepazīstas ar Sevi, jāizprot savs Es un ... jāpieņem sevi tādu kāds esi. Un tikai pēc tam var veidot Sevi un savu dzīvi.

Mēs vēlam Jums veiksmi vissvarīgākajā dzīves posmā – Sevis izzināšanā!

 

 


 

astrogloba.lv © Copyright 2011 hosted by AlphaHost.lv