Он-лайн КОНСУЛЬТАЦИЯ

Подарочная Карта

 

Опрос
Знание астрологии - это...
 
Вход на СайтPar organizāciju

Pāvela Globas Latvijas astroloģijas institūts

  Pirmās lekcijas astroloģijā Pāvels Globa sāka lasīt 80-to gadu beigās. Jau toreiz astroloģija izraisīja lielu interesi un uz lekcijām sanāca gan lielajās zālēs Klubos, gan mazās grupās privātajos dzīvokļos .... Nu jau vairāk par divdesmit gadiem dažādās pilsētās un valstīs atvērtas astroloģiskās skolas, tur tiek vadītas lekcijas un semināri. Skolnieku un klausītāju auditorija pārsniedz jau tūkstoti.

Pa šiem gadiem izauguši cienīgi un talantīgi skolnieki, kas tagad ir avestas astroloģijas vadītāji, praktizējoši astrologi, izstrādā astroloģiskās mācību programmas un jaunus virzienus astroloģijā. Uzrakstītas daudzas interesantas grāmatas un mācību literatūra. Izstrādātas un veiksmīgi tiek pielietotas astroloģiskas datorprogrammas, kas būtiski atvieglo ikdienas darbu profesionāliem astrologiem.

Ar gadiem ir sakrājušies ne mazums jautājumu un apspriešanas tēmu. Nu jau vairāk kā 10 gadus, kopīgiem spēkiem no visām avestas astroloģijas skolām, ik pēc 2 gadiem, notiek Starptautiskas astroloģiskas konferences, kas pulcē vairāk kā 500 cilvēku no dažādām valstīm.

 

Pāvela Globas Latvijas astroloģijas institūts savas durvis pirmo reizi vēra vaļā 2007.gada septembrī.

Institūtu vada Pāvela Globas oficiālais pārstāvis un skolniece – Natālija Bulaha.

 

 

 

astrogloba.lv © Copyright 2011 hosted by AlphaHost.lv