Он-лайн КОНСУЛЬТАЦИЯ

Подарочная Карта

 

Опрос
Знание астрологии - это...
 
Вход на СайтNO 2011.GADA 30.APRĪĻA LĪDZ 1.MAIJAM PĀVELS GLOBA BIJA RĪGĀ

   NO 2011.GADA 30.APRĪĻA LĪDZ 1.MAIJAM PĀVELS GLOBA BIJA RĪGĀ

Globa: agri vai vēlu visās Baltijas valstīs pie vadības grožiem būs sievietes.

Valdim Zatlera ir laiks aiziet, savādāk mēs netiksim laukā no “politiskā purva”. Šādu paziņojumu izteica “Vesti segodna” vispopulārākais visās postpadomju valstīs esošais astrologs Pāvels Globa.

Autors: Dmitrijs Marts

 

Rīgā iegriezās vispopulārākais visās postpadomju valstīs esošais astrologs Pāvels Globa. Astroloģijas institūta rektors, Avestas astroloģijas asociācijas prezidents, daudzu zinātniski – populāru grāmatu autors Latvijā pabija tikai 2 dienas, bet pirms aizlidot uz Maskavu lidostas „Rīga” VIP-zālē viņš sniedza ekskluzīvu interviju izdevniecībai „Vesti Segodna”.

- Ar kādu mērķi Jūs atbraucāt?

- Ar vislabāko. Es ar sliktiem mērķiem nebraucu. Gribēju pārbaudīt savu skolu, satikties ar audzēkņiem. Jāpaaugstina viņu līmenis. Profesionāls astrologs ir daudziem vajadzīgs. Tas ir prasmīgs speciālists, kas sagatavo prognozes un palīdz cilvēkiem izdarīt pareizo izvēli dažādās situācijās. Manējai Rīgas skolai ir jau 20 gadu. Mācību līmenis ir labs. Cilvēki, kas tajā mācās ir lietpratēji, kas ciena zinātni un tiecās saņemt zināšanas. Viņi pastāvīgi paplašina savu redzesloku. Daudziem ir pat divas augstākās izglītības, kas mani priecē. Jo astrologs nevar būt mazizglītots. Šeit viss ir savstarpēji saistīts.

Protams, šodien astroloģijas bums jau ir beidzies. Savu skolotāja darbību es sāku Rīgā vēl pagājušā gadsimta 90-tā gada vasarā. 91.gadā atvēru skolu. Sākumā VEF savācās pa 300 cilvēkiem un pat vairāk. Pašreiz mācās ap 40. Tie jau ir nopietni cilvēki, kurus astroloģija saista nevis aiz ziņkārības, bet gan vēlas saņemt nopietnas zināšanas šajā jomā, lai kļūtu par pilnvērtīgiem speciālistiem. Tas, ka tagad no vairākiem simtiem ir palikuši daži desmiti ir likumsakarīgi. Atsijājās tie, kas vienlaicīgi gāja gan pa labi, gan pa kreisi. Šodien pie Pāvela Globas, rītā uz jogu, bet parīt vēl kaut kur. Patiesībā, viņiem bija vienalga ar ko nodarboties.

- Vai ilgi ir jāmācās par „Pāvelu Globu”?

- Trīs gadi. Būtībā jūs saņemat vidējo profesionālo izglītību. Vēl tikpat daudz vajadzēs, lai apgūtu profesiju uz daudz augstāku līmeni. Tas ir kā labā medicīnas institūtā. Pie mums ir pat sava veida ordinatora vieta. Studenti raksta diploma darbus. Tas viss ir nopietni. Protams, lielu lomu spēlē prakse. Bez viņas jebkuras zināšanas ir mirušas. Es arī labprāt praktizēju. Paredzot Jūsu jautājumu, uzreiz atbildēšu, ka pastāvīgi strādāju ar jūsu politiķiem. Vispopulārākajiem. Tiesa gan, Valdis Zatlers nevērsās tagad pie manis uz konsultāciju. Visādā gadījumā, pagaidām. Kas vinnēs? Var būt pat sieviete. Kādreiz es teicu, ka Vaira Vīķe-Freiberga nebūs pēdējā sieviete – prezidente šajā reģionā.

Jo mūsdienu politika arvien vairāk pagriežas pret vājo dzimumu. Tā ir realitāte, ar kuru vīriešiem – politiķiem vajag rēķināties. XXI gadsimtā aizvien biežāk vēlēšanās vinnēs dāmas. Piemēram, Vācijā Angela Merkele. Jau uz otro termiņu palika. Pie tam viņa izrādījās diezgan efektīva federālā kanclere. Somijā un Lietuvā arī valda sievietes. Starp citu, kad es runāju Viļņā , ka viņus vadīs spilgta blondīne, tad visi smējās, bet tā tas arī notika. Iedomājieties šo skatu? Bet tas ir pilnīgi normāli.

- Un tomēr, kā Jūs domājat, Zatlers uzvarēs?

- Tas ir nekorekts jautājums. Sanāk, ka es atbraucu pie jums un sāku ietekmēt vēlētājus. Es atbildēšu savādāk. Lai atveseļotu Latvijas sabiedrību daudz labāk būtu, lai prezidents būtu gados jauns cilvēks. Viņam būs daudz vairāk iespēju kaut ko izmainīt. Pagaidām jums ir vecā kava, kas tikai maisās. Visi šie „dūži” un pārējās vienības parlamentā izvēl prezidentu. Saprotams, ka viņiem negribas neko mainīt. Viņi izveidojuši sev sistēmu. Sanāk, ka no iekšpuses jūsu situāciju izmainīt nevar. Vajadzīgs spēks no ārpuses, kas var kalpot kā pozitīvs lādiņš ilgi gaidītām pārmaiņām.

Es uzskatu, ka jums ir vajadzīgs jauns cilvēks esošajai sistēmai. Bet Valdis Zatlers diemžēl nav jauns. Kāpēc jākāpj uz viena un tā paša grābekļa divas reizes? Mani skolnieki saka, ka jūsu prezidents bija labs ārsts. Taču pats pie viņa neesmu ārstējies, tāpēc nevaru par to spriest. Bet viena sieviete man pastāstīja cik viņš labi saārstējis viņas ceļgalus. Jo pretējā gadījumā viss varēja beigties daudz bēdīgāk. Nu ko, savai skolniecei tomēr noticēšu. Tā kā var būt, ka Valdim Zatleram labāk būtu atgriezties medicīnā un turpināt palīdzēt cilvēkiem medicīnas jomā. Ja visus šos gadus viņš būtu nodarbojies ar savu darbu, tad iespējams, ka būtu nesis daudz lielāku labumu sabiedrībai.

- Jūs uzskatāt, ka Valdis Zatlers ir pārāk vājš prezidents?

- Viņa nelaime ir tā, ka viņš ir dzimis Auna zīmē. Latvijai tas nozīmē, ka Zatlers ir kā magnēts, kas pastāvīgi pievelk sev dažāda veida briesmas un katastrofas. Var būt, ka pats par sevi viņš ir labs cilvēks, labsirdīgs un liegs, tomēr pats to nenojaušot, viņš visu laiku „aplipināts” ar dažāda veida nepatikšanām, kas attur viņu no izlēmīgas rīcības. Cik man zināms, tad viņa valdīšanas laikā pastāvīgi notiek kaut kādas problēmas. Cilvēki ir neapmierināti ar esošo situāciju. Būtībā jūsu prezidents tas ir permanents „briesmu magnēts”. Ja viņu pārvēlēs, tad jaunā laika periodā valsts atkal piedzīvos dažādas nepatikšanas. Pie tam, drīzumā, atkal sāksies otrais krīzes vilnis.

- Jūs reiz teicāt, ka Latvijai vajadzīgs diktators.

- Lai pārvarētu patreizējo krīzi valsts vertikāli nepieciešams maksimāli nostiprināt. Daudzi Latvijā vēl šodien atceras Ulmaņa laikus pirmskara gados. Toreiz Saturns bija Skorpionā. Paradokss ir tajā, ka jūsu republikai diktatora atnākšana nospēlēja pozitīvu lomu. Kaut arī viņš atlaida parlamentu, tomēr kārtības valstī bija daudz vairāk. Kas vēl vajadzīgs parastai tautai? Šodien Latvija ir kā guloša skaistule. Bet viņai ir laiks mosties. Jo agrāk, jo labāk. Tas nozīmē, ka jo vēlāk viņa to izdarīs, jo sliktāk viņai būs. Latvijas Saeima ir kā īsts purvs. Jūsu parlamentāriešiem nav nekādas atbildības sajūtas par to, ko viņi dara. Sabiedrībā jūtama pilnīga apātija.

- Jūs uzskatāt, ka Valdim Zatleram ir jāatlaiž Saeima?

- Es ne visai ticu, ka viņš uz to ir spējīgs. Es tikai skatos uz zvaigžņu stāvokli. Bet viņas man saka: ja viņš uzvarēs, tad tas atsauksies uz Latvijas situāciju liktenīgā veidā. Neizlēmība pielīdzināma nāvei. Jebkura vilcināšanās pirms jaunā krīzes viļņa un pārmaiņu trūkums novedīs pie briesmīgām sekām. Galu galā vis var beigties ar kaut kādu „oranžo” revolūciju. Piemēram, tādu pašu kā Āfrikā. Ja Latvija nogulēs, tad viņu satricinās sociālais sprādziens. Pat tā, ka ir maz neliekas. Jau tagad mēs redzam masveida bezdarbu, briesmīgu parādu bedri. Diemžēl jūsu politiķi neko negrib mainīt. Viņus viss apmierina. Uzticības deficīts valdībai acīmredzams. Izeja iespējama tikai ar jaunu seju atnākšanu. Vecā gvarde sevi jau ir diskreditējusi.

 

 

astrogloba.lv © Copyright 2011 hosted by AlphaHost.lv